Soccer Results Today Live
All
Live
Finished
<
27-07-2024
Leagues Cup
20:00
90'
Orlando City
CF Montréal
4- 1
20:00
90' + 30
Atlanta United
DC United
3- 3
21:00
90'
Pumas UNAM
Austin FC
2- 3
22:00
90'
Seattle Sounders
Minnesota Utd.
2- 0
23:00
90'
Los Angeles FC
Tijuana
3- 0
Canadian Premier League
19:00
90'
York United FC
Atlético Ottawa
4- 1
22:00
90'
Vancouver FC
Cavalry FC
0- 1
CONCACAF U20
18:00
90'
El Salvador
Canada
1- 2
20:30
90'
USA
Costa Rica
1- 0
22:30
90'
Honduras
Dominican Republic
5- 2
Friendly
18:00
90'
Scunthorpe Utd.
Halifax Town
1- 0
18:00
'
Pau FC
Chamois Niortais
CANCL
18:00
90'
Dordrecht
Aris Thessaloniki FC
0- 0
19:30
90'
Liverpool
Real Betis
1- 0
20:00
'
Valenciennes
Helmond Sport
TBA
03:30
90'
FC Oleksandriya
Chernomorets Odessa
2- 0
04:00
90'
CF Talavera
At. Madrid B
0- 0
04:00
90'
UD Sanse
Guadalajara
0- 1
04:00
90'
Beltinci
Varaždin
2- 2
04:00
90'
Povltava FA
Kolín
1- 1
04:00
90'
Filiaşi
FCU Craiova 1948
1- 2
04:15
90'
Loko Vltavín
Sokol Zápy
2- 4
04:30
90'
Pardubice II
Velka Bites
3- 0
04:30
90'
Sokol Hostoun
Teplice II
3- 4
05:00
90'
Southampton
Montpellier
3- 1
05:00
90'
Espanyol
Girona
0- 0
05:00
90'
Amorebieta
Castro FC
6- 0
05:00
90'
Fremad Amager
Avarta
2- 2
05:00
90'
Middelfart
Brabrand
0- 1
05:00
90'
Polkowice
Ślęza Wrocław
1- 3
05:00
90'
Mławianka Mława
Stomil Olsztyn
0- 1
05:00
90'
FC Liefering
Nice II
4- 3
05:00
90'
Unia Skierniewice
Victoria Sulejowek
3- 2
05:00
90'
Igalo
Sloboda Tuzla
0- 3
05:30
90'
Shimizu S-Pulse
Stade de Reims
3- 0
05:30
90'
União Lamas
AD Sanjoanense
0- 1
06:00
90'
Racing Santander
Eibar
0- 0
06:00
90'
Río Ave
Santa Clara
1- 2
06:00
90'
Næstved BK
FC Helsingør
2- 1
06:00
90'
AVS Futebol
Sporting Gijón
0- 0
06:00
90'
Real Oviedo B
UP Langreo
3- 0
06:00
90'
Coruxo
Lugo
0- 1
06:00
90'
Bristol Rovers
Portimonense
2- 0
06:00
90'
Utrecht
Lens
2- 1
06:00
90'
FC Rukh Lviv
Ahrobiznes Volochysk
2- 0
06:00
90'
Star Starachowice
Siarka Tarnobrzeg
2- 3
06:00
90'
TeBe Berlin
Polar Pinguin
10- 0
06:00
90'
Skive
VSK Århus
0- 2
06:00
90'
AFC
Huizen
3- 1
06:30
90'
Jong AZ Alkmaar
KRC Genk II
0- 1
07:00
90'
Willem II
Sparta Rotterdam
2- 4
07:00
90'
Wehen Wiesbaden
Metz
0- 2
07:00
90'
Stockport County
Stoke City
1- 0
07:00
HT
Rizespor
Nice
1- 1
07:00
90'
Blauw Geel '38
FC Eindhoven
0- 0
07:00
90'
Swansea City
Vardar
1- 1
07:00
90'
Lichtenberg 47
Reinickendorfer Fuchse
5- 2
07:00
90'
Polonia Środa
Miedź Legnica II
1- 1
07:30
90'
Darmstadt 98
Coventry City
2- 0
07:30
90'
Kaiserslautern
1860 München
2- 0
07:30
90'
Crawley Town
Crystal Palace
3- 6
08:00
90'
Southend Utd.
Gillingham
1- 3
08:00
90'
Arminia Bielefeld
Emmen
1- 0
08:00
90'
Ingolstadt 04
SSV Ulm 1846
1- 1
08:00
90'
Bristol City
Exeter City
2- 1
08:00
90'
Walsall
Birmingham
0- 1
08:00
90'
ADO Den Haag
KMSK Deinze
1- 1
08:00
90'
West Bromwich
Mallorca
0- 1
08:00
90'
SV Elversberg
Viktoria Köln
1- 1
08:00
90'
Energie Cottbus
Hannover 96 II
0- 3
08:00
90'
Waldhof Mannheim
RWDM
2- 0
08:00
90'
Mainz 05
Preußen Münster
3- 1
08:00
'
Boavista
Arouca
CANCL
08:00
90'
RKAV Volendam
Volendam
0- 3
08:00
'
Karpaty Lviv
Skala 1911 Stryi
CANCL
08:00
90'
RSV Eintracht
Stern
7- 0
08:00
90'
Enfield Town
Hendon
0- 3
08:00
90'
Bövinghausen
Hohenlimburg
2- 1
08:30
90'
Excelsior Maassluis
GOES
1- 0
08:30
90'
Ter Leede
Noordwijk
3- 1
08:30
90'
SF Baumberg
Fortuna Köln II
2- 3
08:30
90'
Sundby
GVI
1- 1
09:00
'
Roda
RKC Waalwijk
CANCL
09:00
90'
Doncaster Rovers
Middlesbrough
3- 5
09:00
90'
Kidderminster
Newport County
2- 0
09:00
90'
Brackley Town
Northampton
1- 2
09:00
90'
Hansa Rostock
Lazio
0- 3
09:00
90'
AZ Alkmaar
Atalanta
2- 2
09:00
90'
Zulte Waregem
Red Star
2- 2
09:00
90'
Hull City
Newcastle
0- 2
09:00
90'
Magdeburg
Sampdoria
2- 4
09:00
90'
Aldershot
Birmingham
3- 1
09:00
'
La Louvière
UT Pétange
CANCL
09:00
90'
Queen's University
Glenavon
1- 3
09:00
90'
TS Galaxy
Augsburg
2- 1
09:30
68'
Hannover 96
VfL Wolfsburg
2- 2
09:30
65'
Karlsruher
Strasbourg Alsace
4- 1
09:30
72'
NEC Nijmegen
Olympiacos
0- 2
09:30
65'
SV Spakenburg
GVVV
5- 3
10:00
HT
Ebbsfleet United
Cambridge Utd.
1- 1
10:00
HT
De Graafschap
SC Verl
0- 1
10:00
HT
Farnborough FC
Yeovil Town
0- 0
10:00
HT
Blackpool
Sunderland
0- 0
10:00
HT
Wigan
Blackburn Rovers
0- 0
10:00
HT
Wealdstone FC
Milton Keynes Dons
0- 2
10:00
HT
York City
Notts County
0- 2
10:00
HT
Chester FC
Altrincham
0- 0
10:00
HT
AFC Rochdale
Carlisle Utd.
1- 0
10:00
HT
Rotherham Utd.
Sheffield United
0- 1
10:00
HT
Reading
QPR
0- 0
10:00
HT
Cliftonville
Southport
1- 1
10:00
HT
Fleetwood Town
Hearts
2- 0
10:00
'
Colchester Utd
Peterborough
NS
10:00
HT
AFC Fylde
Tranmere Rovers
2- 0
10:00
'
US Boulogne
Amiens
NS
10:00
HT
H&W Welders
Loughgall FC
3- 0
10:00
'
Annan Athletic
Kilmarnock
CANCL
10:00
'
TOP Oss
Al Nasr
NS
10:00
HT
Barrow
Real Unión
1- 1
10:00
HT
AFC Wimbledon
Charlton Athletic
0- 0
10:00
HT
Harrogate Town
Lincoln City
0- 2
10:00
HT
Torquay Utd.
Plymouth
0- 0
10:00
HT
Shrewsbury Town
Derby County
1- 1
10:00
HT
Salford City
Everton
0- 0
10:00
HT
Bromsgrove Sporting
Solihull Moors
0- 0
10:00
'
Tamworth FC
Stourbridge
CANCL
10:00
HT
Preston North End
Fiorentina
2- 1
10:00
HT
Mansfield Town
Oxford Utd.
0- 0
10:00
HT
Grimsby Town
South Shields
2- 1
10:00
HT
Coleraine
Annagh United FC
2- 0
10:00
45'
Torino
US Cremonese
0- 1
10:00
HT
Burton Albion
Port Vale
1- 0
10:00
HT
Udinese
FC Köln
2- 2
10:00
HT
Ipswich Town
Fortuna Düsseldorf
0- 1
10:00
HT
Chatham Town
Maidstone Utd
0- 1
10:00
'
Crumlin United
Crusaders FC
NS
10:00
HT
Radcliffe Borough
Oldham Athletic
1- 0
10:00
HT
Salisbury
Woking
0- 2
10:00
HT
Dartford
Sutton United
1- 0
10:00
HT
Dundela
Linfield
0- 3
10:00
'
AFC Totton
Aldershot
CANCL
10:00
HT
Clitheroe
Accrington Stanley
1- 1
10:00
HT
Peterborough Sports
Boston United
1- 1
10:00
'
Portadown FC
Ballinamallard United
NS
10:00
'
Dungannon Swifts
Institute
NS
10:00
'
Utrecht
Francs Borains
NS
10:00
HT
Ballyclare Comrades
Glentoran
0- 2
10:00
'
Wootton Bassett Town
Forest Green Rovers
NS
10:00
'
Lommel United
Al Ahli
NS
10:00
'
Mantova 1911
Athletic Carpi
CANCL
10:00
46'
Lancing
Hastings United
0- 3
10:00
HT
Witton Albion
Lancaster City
0- 4
10:00
HT
Sturm Graz II
Grosuplje
3- 2
10:00
HT
Gloucester City
Haverfordwest County
1- 0
10:00
HT
Lommel United
Al Ahli SC
0- 0
10:00
HT
Carshalton Athletic
Marlow FC
1- 2
10:00
HT
Stalybridge Celtic
Hyde United
1- 2
10:00
HT
Quorn
Ossett United
0- 1
10:00
'
Hungerford Town
Chesham United
NS
10:00
'
Melksham Town
Chippenham Town
NS
10:00
HT
Walton & Hersham FC
Lewes
2- 0
10:30
24'
Roda
Alemannia Aachen
1- 0
10:30
23'
Saint Etienne
Villarreal
0- 0
10:30
90'
SC Telstar
Koninklijke HFC
2- 1
10:30
'
Al Shahaniya
Dibba Al Hisn
NS
11:00
'
Rennes
Angers
NS
11:00
'
Nantes
USL Dunkerque
NS
11:00
'
Auxerre
Grenoble
NS
11:00
'
Modena
Sangiuliano City
NS
11:00
'
1. FC Union Berlin
Rangers FC
NS
11:00
'
Cháteauroux
Troyes
NS
11:00
'
Catanzaro
Chisola
NS
11:00
'
Bologna
Caldiero Terme
NS
11:00
'
KAS Eupen
Elsautoise
NS
11:00
'
Città di Varese
Atalanta B
NS
11:00
'
Bavois
Lausanne II
NS
11:00
'
Grafičar
Inđija
NS
11:00
'
Dolomiti Bellunesi
Padova
NS
11:30
'
Stade Lavallois
US Concarneau
NS
11:30
'
AC Reggiana
Dinamo Tirana
NS
12:00
'
PSV Eindhoven
Valencia CF
NS
12:00
'
RFC Liege
MVV Maastricht
NS
12:00
'
At. Madrid
Numancia
NS
12:00
'
Rodez AF
Bastia
NS
12:00
'
O. Marseille
Pau FC
NS
12:00
'
Lusitânia Lourosa
Boavista
NS
12:00
'
Clermont
Annecy FC
NS
12:00
'
Caen
Le Havre AC
CANCL
12:00
'
Os Belenenses
SCU Torreense
NS
12:00
'
Atlético CP
FC Barreirense
NS
12:00
'
AD Sanjoanense
Beira Mar
NS
12:00
'
São João de Ver
União Lamas
NS
12:00
'
Caldas SC
CD Mafra
NS
12:00
'
AS Roma
Toulouse
NS
12:00
'
Heist
Lierse Kempenzonen
NS
12:00
'
Šibenik
GOSK Gabela
NS
12:00
'
Karmiotissa
Baniyas
NS
12:00
'
Atromitos
Ethnikos Achna
NS
12:00
'
Voždovac
OFK Vršac
NS
12:00
'
Borac Čačak
Javor Ivanjica
NS
12:30
'
Ternana
Cosenza
CANCL
12:30
'
FC Lumezzane
Brescia
NS
12:30
'
Asteras Tripolis
Panetolikos FC
NS
12:30
'
Amarante FC
Sandinenses
NS
13:00
'
FC Cartagena
Al Ettifaq
NS
13:00
'
UD Oliveirense
FC Porto B
NS
13:00
'
GNK Dinamo Zagreb
Shakhtar Donetsk
NS
13:00
'
Besiktas
Gençlerbirligi SK
NS
13:00
'
Ponferradina
Tudelano
NS
13:00
'
Bilbao Athletic
Sestao River
NS
13:00
'
Atlético Arteixo
Deportivo Fabril
NS
13:00
'
Huesca
Osasuna Promesas
NS
13:00
'
Chaves
CD Nacional
NS
13:00
'
Real Oviedo
Eldense
NS
13:00
'
Mačva Šabac
FK Sloven Ruma
NS
13:00
'
Varzim SC
AD Marco 09
NS
13:00
'
Gorica
Rudeš
NS
13:30
'
Inter Milan
UD Las Palmas
NS
13:30
'
Tarazona
Real Zaragoza
NS
13:30
'
Levante
Alavés
NS
13:30
'
Málaga
UD Almería
NS
13:30
'
Lokeren-Temse
KAA Gent II
NS
14:00
'
Vizela
Paços Ferreira
NS
14:00
'
Pontevedra
Deportivo
NS
14:00
'
Portimonense
Benfica B
NS
14:00
'
AD Mérida
Betis Deportivo
NS
14:00
'
Real Valladolid
Burgos CF
NS
14:00
'
Ourense CF
Racing Ferrol
NS
14:00
'
Getafe
Albacete
CANCL
14:00
'
AC Cesena
Forlì
NS
14:15
'
Galatasaray
Parma
NS
14:30
'
Sporting CP
Athletic Club
NS
14:30
'
Yate Town
Tiverton Town
NS
14:45
HT
AFC Hornchurch
Barnet
0- 0
15:00
'
Avellino
Crotone
NS
16:00
'
Chelsea
Celtic FC
NS
Primera División Paraguay
18:30
90'
Trinidense
Club Guaraní
1- 2
16:00
'
Sportivo Ameliano
Tacuary
NS
Copa Paulista
19:00
90'
Barretos
Francana
1- 2
09:00
90'
EC São Bernardo
União Suzano AC
2- 0
14:00
'
Monte Azul
Botafogo SP B
NS
14:00
'
Taquaritinga
Grêmio Sãocarlense
NS
14:00
'
Río Claro
XV Piracicaba
NS
14:00
'
Rio Branco SP
Capivariano
NS
14:00
'
São Bento
RB Bragantino B
NS
14:00
'
Oeste FC
Portuguesa
NS
Primera B Chile
19:00
90'
Rangers Talca
Deportes Limache
2- 0
12:30
'
Unión San Felipe
San Luis
NS
15:00
'
Barnechea
Deportes Recoleta
POSTP
15:00
'
Deportes Santa Cruz
Curicó Unido
NS
17:30
'
Deportes Temuco
Magallanes
NS
Primera División de Chile
19:00
90'
Everton VM
Deportes Iquique
1- 1
12:30
'
Deportes Copiapó
Coquimbo Unido
NS
15:00
'
Unión Española
Cobresal
NS
17:30
'
Colo Colo
O'Higgins
NS
Liga MX Femenil
19:00
90'
Pumas UNAM Femenino
FC Juárez Femenino
3- 2
Liga 1 Peru
19:00
90'
Deportivo Garcilaso
Sport Boys A.
2- 0
21:30
90'
Universitario
Alianza Lima
2- 1
14:00
'
Sporting Cristal
Cienciano
NS
16:15
'
AD Tarma
CD Los Chankas
NS
USL
19:30
90'
Hartford Athletic
Phoenix Rising
0- 0
20:30
90'
FC Tulsa
Indy Eleven
0- 0
21:00
90'
CS Switchbacks
Las Vegas Lights
1- 1
Primera Nacional Argentina
19:45
90'
Temperley
San Telmo
0- 0
14:00
'
Nueva Chicago
Deportivo Madryn
NS
14:00
'
Brown de Adrogué
Chaco For Ever
NS
14:00
'
Tristán Suárez
Atlético Güemes
NS
14:00
'
Arsenal Sarandí
Quilmes
NS
14:00
'
Chacarita Juniors
Estudiantes BA
NS
14:00
'
Aldosivi
CA Colón
NS
15:00
'
CA Mitre
Almirante Brown
NS
División Profesional Bolivia
20:00
90'
Club Blooming
Independiente Petrolero
2- 1
15:00
'
Real Santa Cruz
Oriente Petrolero
NS
17:30
'
The Strongest
Club Aurora
NS
NWSL x Liga MXF Summer Cup
20:00
90'
Chicago Red Stars
Chivas Guadalajara Femenino
0- 1
20:00
90' + 30
Racing Louisville
North Carolina Courage
1- 1
22:00
90'
San Diego Wave FC
América Femenino
0- 2
22:30
90'
Bay FC
Angel City FC
0- 2
Brazilian Serie B
20:30
90'
Ituano
Vila Nova
0- 0
16:00
'
Coritiba
Chapecoense
NS
16:00
'
Mirassol
Operário PR
NS
17:00
'
Sport Recife
Ponte Preta
NS
Torneo BetPlay DIMAYOR
20:30
90'
Real Cartagena
CA Huila
1- 0
16:00
'
Orsomarso
Internacional FC Palmira
NS
16:30
'
Quindio
Tigres FC
NS
Liga Nacional Honduras
21:00
90'
Motagua
Lobos UPNFM
4- 2
17:00
'
Marathón
CD Victoria
NS
Liga Expansión MX
21:00
90'
Venados
Tepatitlán FC
1- 1
23:00
90'
U de Guadalajara
CD Tapatío
1- 1
Liga Panameña
21:30
90'
San Francisco FC
CAI La Chorrera
1- 2
J3 League
05:00
90'
YSCC Yokohama
Vanraure Hachinohe
1- 1
05:00
90'
SC Sagamihara
Zweigen Kanazawa
0- 1
05:00
90'
Kataller Toyama
AC Nagano Parceiro
2- 0
05:00
90'
FC Osaka
Kamatamare Sanuki
1- 3
05:00
90'
Nara Club
Azul Claro Numazu
2- 3
06:00
90'
Matsumoto Yamaga
Fukushima United
1- 1
06:00
90'
Imabari
Grulla Morioka
2- 1
06:00
90'
Tegevajaro Miyazaki
Omiya Ardija
0- 2
06:00
90'
Ryūkyū
Giravanz Kitakyushu
0- 1
K League 1
06:00
90'
Gwangju FC
Suwon FC
1- 0
06:30
90'
Daegu FC
Daejeon Citizen
1- 1
06:30
90'
Incheon United
Seoul
0- 1
Kansallinen Liiga
07:00
90'
PK-35 Vantaa
Åland United
1- 1
09:00
90'
KuPS Women
PK-35
1- 1
Chinese Super League
07:00
90'
Changchun Yatai
Cangzhou Mighty Lions
1- 0
07:35
90'
Tianjin Jinmen Tiger
Qingdao West Coast
2- 1
Superettan
07:00
90'
Utsiktens BK
Sandvikens IF
2- 1
09:00
90'
Östersunds FK
Varbergs BoIS FC
2- 1
09:00
90'
Degerfors IF
Skövde AIK
2- 0
Dansk 1. Division
07:00
90'
FC Roskilde
B 93
1- 2
08:00
90'
FC Fredericia
Vendsyssel FF
4- 2
Regionalliga
07:00
90'
Chemie Leipzig
Babelsberg 03
1- 1
07:00
90'
Hertha Zehlendorf
FSV Zwickau
5- 0
08:00
90'
Freiburg II
Kickers Offenbach
2- 2
08:00
90'
SG Barockstadt
Villingen
1- 1
08:00
90'
Bahlinger SC
FC Giessen
0- 1
08:00
90'
Hoffenheim II
Astoria Walldorf
2- 2
08:00
90'
FSV Frankfurt
TSV Steinbach
1- 1
08:00
90'
KFC Uerdingen 05
SF Lotte
0- 2
08:00
90'
Fortuna Köln
SV Rödinghausen
2- 0
08:00
90'
Fortuna Düsseldorf II
FC Bocholt
1- 0
08:00
90'
Paderborn 07 II
1. FC Düren
1- 1
08:00
90'
Oberhausen
Mönchengladbach II
2- 4
08:00
90'
Wiedenbrück
Schalke 04 II
0- 2
08:00
90'
SV Meppen
Weiche Flensburg 08
1- 1
08:00
90'
Rot-Weiss Erfurt
FC Eilenburg
2- 0
08:00
90'
DJK Vilzing
Türkgücü München
3- 1
08:00
90'
Stuttgarter Kickers
Eintracht Frankfurt II
2- 1
08:00
90'
SGV Freiberg
Göppinger SV
2- 2
08:00
90'
Eintracht Hohkeppel
FC Köln II
1- 2
08:00
90'
Türkspor Dortmund
Wuppertaler
1- 1
10:00
HT
SSV Jeddeloh
St. Pauli II
0- 0
3. divisjon
08:00
90'
Gjelleråsen IF
Skedsmo FK
2- 2
08:00
90'
IL Hødd 2
Kristiansund 2
0- 1
09:00
90'
Byåsen Toppfotball
Lillestrøm SK 2
1- 3
09:00
90'
Melhus IL
Surnadal IL
2- 0
09:00
90'
FK Fyllingsdalen
Elverum Fotball
0- 3
09:00
90'
Molde 2
Lørenskog IF
0- 1
09:00
90'
Skjetten Fotball
Spjelkavik IL
1- 1
09:00
90'
Funnefoss/Vormsund IL
IF Ready
2- 4
09:00
90'
Tiller IL
Orkla FK
2- 1
09:00
90'
Trygg/Lade
Nardo FK
1- 2
09:30
68'
Verdal IL
Strømsgodset 2
2- 2
11:30
'
IL Ulfstind
Hønefoss BK
NS
2. divisjon
08:00
90'
IL Stjørdals/Blink
Strømmen IF
6- 0
08:00
90'
Grorud IL
Ullensaker/Kisa IL
3- 4
09:00
90'
Eidsvold TF
Skeid
0- 0
10:00
HT
IK Junkeren
Kjelsås Fotball
0- 1
Russian Premier League
08:00
90'
FC Nizhny Novgorod
CSKA Moskva
0- 3
10:30
26'
Rubin Kazan
Zenit St. Petersburg
0- 0
10:30
26'
Dynamo Moskva
Lokomotiv Moskva
1- 0
13:00
'
Fakel Voronezh
FC Akron Tolyatti
NS
Polish First Division
08:45
90'
Stal Mielec
GKS Katowice
0- 1
11:30
'
Radomiak Radom
Jagiellonia Bialystok
NS
14:15
'
Widzew Lodz
Lech Poznan
NS
Campeonato Uruguayo
09:00
90'
Miramar Misiones
Cerro Largo
0- 0
11:30
'
CA Fénix
Progreso
NS
16:30
'
Peñarol
Defensor Sporting
NS
16:30
'
Montevideo Wanderers
Deportivo Maldonado
NS
Virslīga
09:00
90'
FK Tukums 2000
RFS Riga
1- 4
11:00
'
SC Grobiņa
FK Metta
NS
Men's Olympic Games
09:00
90'
Argentina
Iraq
3- 1
09:00
90'
Dominican Republic
Spain
1- 3
11:00
'
Uzbekistan
Egypt
NS
11:00
'
Ukraine
Morocco
NS
13:00
'
New Zealand
USA
NS
13:00
'
Israel
Paraguay
NS
15:00
'
Japan
Mali
NS
15:00
'
France
Guinea
NS
Women's National League
09:00
90'
Shelbourne FC Women
DLR Waves
4- 0
10:00
HT
Bohemians WFC
Sligo Rovers Women
1- 0
11:00
'
Shamrock Rovers Women
Cork City Women
NS
12:00
'
Treaty United Women
Wexford FC Women
NS
14:35
'
Peamount United Women
Athlone Town WFC
NS
Swedish Allsvenskan
09:00
90'
IFK Norrköping
Kalmar FF
2- 0
11:30
'
Malmö FF
IK Sirius FK
NS
11:30
'
IFK Göteborg
Brommapojkarna
NS
14:00
'
Halmstads BK
IFK Värnamo
NS
Ykkönen
09:00
90'
SalPa
PK-35
1- 1
09:00
90'
JIPPO Joensuu
TPS
2- 0
09:00
90'
MP
SJK Akatemia
1- 2
09:00
90'
KäPa
KTP
1- 5
09:00
90'
JäPS
FF Jaro
2- 2
Kazakhstan Premier League
09:00
90'
FC Shakhter
FC Kairat
0- 3
11:00
'
Yelimay Semey
FK Zhenys
NS
Paulista Sub-20
09:00
90'
Palmeiras Academy
Ponte Preta Academy
2- 0
14:00
'
Santos Academy
União Suzano Academy
NS
14:00
'
Velo Clube Academy
RB Bragantino Academy
NS
14:00
'
Sertãozinho Academy
Oeste FC Academy
NS
14:00
'
São Paulo Academy
União São João Academy
NS
Paulista Sub-23 Segunda Divisão
09:00
90'
GE Mauaense
São Carlos
0- 0
14:00
'
Colorado Caieiras
AE Araçatuba
NS
14:00
'
Tanabi EC
Mauá Futebol
NS
14:00
'
AA Flamengo
Tupã FC
NS
14:00
'
Manthiqueira
Paulista
NS
15:00
'
Inter Bebedouro
ECUS
NS
Danish Superliga
10:00
HT
Nordsjælland
FC Midtjylland
2- 2
1. Divisjon
10:00
HT
Bryne FK
Sandnes Ulf
1- 1
10:00
HT
Åsane Fotball
Raufoss Fotball
0- 0
10:00
HT
Kongsvinger
Levanger FK
1- 1
10:00
HT
Sogndal
IK Start
2- 0
10:00
HT
Stabaek
Moss FK
1- 2
10:00
HT
Aalesunds FK
Egersunds IK
1- 1
10:00
HT
Mjøndalen IF
Lyn Fotball
0- 1
Norway Eliteserien
10:00
HT
KFUM Oslo
Bodø/Glimt
1- 0
12:00
'
Fredrikstad
Rosenborg
NS
Iceland Premier League
10:00
'
IF Vestri
FH Hafnarfjördur
POSTP
Estonian First League
10:00
HT
Nõmme Kalju FC
Tartu JK Tammeka
3- 0
Veikkausliiga
10:00
HT
HJK Helsinki
AC Oulu
1- 0
10:00
HT
SJK Seinäjoki
Lahti FC
2- 2
Scottish League Cup
10:00
HT
Clyde
Montrose FC
0- 1
10:00
HT
Raith Rovers
Hamilton
0- 0
10:00
HT
Ross County
Stirling Albion
2- 0
10:00
HT
Livingston
The Spartans FC
0- 0
10:00
HT
Greenock Morton
Alloa Athletic
1- 0
10:00
HT
St Johnstone
East Fife
3- 0
10:00
HT
Aberdeen
Dumbarton
0- 0
10:00
HT
Airdrieonians
Queen of South
1- 0
10:00
HT
Ayr United
Buckie Thistle
2- 1
10:00
HT
Falkirk FC
Stenhousemuir
2- 0
10:00
HT
Hibernian
Peterhead
1- 0
10:00
HT
Queen's Park
Kelty Hearts
3- 0
10:00
HT
Bonnyrigg Rose
Arbroath FC
0- 0
10:00
HT
Dundee FC
Inverness
5- 0
10:00
HT
Dunfermline
Cove Rangers
0- 0
División Intermedia
10:00
HT
Martin Ledesma
CA 3 de Febrero
0- 0
10:00
HT
Pastoreo FC
CS San Lorenzo
0- 0
Primera B Argentina
10:00
HT
Dock Sud
Excursionistas
1- 1
14:00
'
Argentinos Quilmes
Villa Dálmine
NS
14:00
'
Flandria
Sacachispas
NS
14:00
'
Villa San Carlos
Deportivo Merlo
NS
14:00
'
Sportivo Italiano
Laferrere
NS
14:00
'
Dep. Armenio
Club Fénix
NS
14:00
'
UAI Urquiza
San Martín Burzaco
NS
16:00
'
Colegiales
Acassuso
NS
ÖFB Cup
11:00
'
Austria Salzburg
SVG Reichenau
NS
11:30
'
Union Dietach
WSC Wels
NS
11:30
'
SR Donaufeld
SCR Altach
NS
12:00
'
ASK Klagenfurt
Union Mauer
NS
12:00
'
VfB Hohenems
ASKÖ Oedt
NS
12:00
'
SV Wildon
Blau Weiß Linz
NS
12:00
'
SC Schwaz
SC Bregenz
NS
12:15
'
Krems / Rehberg
Sturm Graz
NS
12:30
'
SV Donau Wien
ASK Voitsberg
NS
13:00
'
USV St. Anna am Aigen
FC Admira Wacker
NS
13:00
'
SV Leobendorf
St. Pölten
NS
13:30
'
ASV Siegendorf
FAC Wien
NS
UEFA Women's U19 Championship
11:00
'
Spain
Netherlands
NS
Czech First League
08:30
90'
Dukla Praha
Bohemians 1905
1- 0
11:00
'
FK Pardubice
MFK Karviná
NS
11:00
'
FK Teplice
Sparta Praha
NS
14:00
'
Slavia Praha
České Budějovice
NS
Amistoso Femenino
11:00
'
Standard Fémina de Liège
Zulte Waregem Women
NS
11:30
'
Diósgyőri VTK W
Spartak Subotica
NS
Segunda Chile
12:00
'
Deportes Rengo
Trasandino
NS
15:00
'
Provincial Osorno
General Velásquez
NS
17:30
'
Concón National
D. Concepción
NS
Swiss Super League
12:00
'
Sion
Lausanne Sport
NS
12:00
'
Grasshopper
FC Luzern
NS
14:30
'
FC Basel
Lugano
NS
Slovak Super Liga
12:00
'
MFK Skalica
MFK Zemplín Michalovce
NS
12:00
'
FK Železiarne Podbrezová
Zilina
NS
14:30
'
KFC Komárno
Slovan Bratislava
NS
Jupiler Pro League
10:00
HT
Dender
Saint-Gilloise
0- 0
12:15
'
Beerschot
OH Leuven
NS
14:45
'
Anderlecht
Sint-Truiden VV
NS
Primera División Ascenso
13:00
'
Aurora FC
Deportivo Barberena FC
NS
Carioca Série A2
13:45
'
Petrópolis GFC
Audax Rio
NS
Brasileirão Sub-20
14:00
'
Grêmio Academy
At. Paranaense Academy
POSTP
Segunda Uruguay
14:00
'
La Luz FC
Colón FC
NS
14:00
'
Plaza Colonia
Oriental
NS
Torneo Promocional Amateur
14:00
'
Deportivo Metalúrgico
Atlético Pilar
NS
14:00
'
Belgrano Zárate
Everton de La Plata
NS
14:00
'
Provincial Lobos
Deportivo Camioneros
NS
Primera División Argentina
14:00
'
Independiente Rivadavia
Independiente
NS
16:00
'
San Lorenzo
Newell's Old Boys
NS
Primera C
14:00
'
Club Mercedes
Argentino Rosario
NS
14:00
'
Puerto Nuevo
CA Atlas
NS
14:00
'
El Porvenir
Yupanqui
NS
14:00
'
General Lamadrid
Deportivo Paraguayo
NS
14:00
'
Muñiz
Real Pilar
NS
Copa Espírito Santo
14:00
'
Vitória ES
Porto Vitória
NS
Brasileirão Série D
14:00
'
Jacuipense
Iguatu
NS
15:00
'
Novo Hamburgo
Maringá
NS
15:00
'
Real Noroeste
Brasiliense
NS
15:00
'
Tocantinópolis EC
Manauara EC
NS
16:00
'
Princesa do Solimões
Altos PI
NS
17:00
'
Mixto
Portuguesa RJ
NS
17:00
'
Água Santa
Brasil de Pelotas
NS
17:00
'
Manaus
Maranhão AC
NS
17:00
'
América RN
Retrô FC
NS
17:30
'
Avenida
Inter de Limeira
NS
Torneo Federal A
14:00
'
Crucero del Norte
Independiente Chivilcoy
NS
15:00
'
Defensores Belgrano VR
Sol de América Formosa
NS
Slovenian PrvaLiga
14:15
'
NK Domžale
NŠ Mura
NS
First Division
14:30
'
Longford Town
UCD AFC
NS
Premier Division
14:45
'
Sligo Rovers
Galway United
NS
Liga I Rumanía
12:00
'
Politehnica Iași
SCM Gloria Buzau
NS
15:00
'
Sepsi Sfântu Gheorghe
Dinamo Bucuresti
NS
Brasileirão Série C
16:00
'
Sampaio Corrêa
Náutico
NS
16:00
'
Figueirense
Remo
NS
APF Fútbol Femenino
14:00
'
Trinidense
2 de Mayo W
NS
16:15
'
Cerro Porteño
Club Guaraní
NS
Liga Colombiana
17:00
'
Once Caldas
Atlético Nacional
NS
Copa Ecuador
17:30
'
Santa Elena
Imbabura
NS
Primera División El Salvador
17:30
'
Luis Ángel Firpo
CD Platense
NS
Npl Victoria
18:00
'
Mariehamn II
TPS II
CANCL
18:00
'
Shakhtyor Petrikov
MKK-Dnepr
POSTP
18:00
'
Gomelzheldortrans
Volna
POSTP
18:00
'
Lida
FC Belshina
POSTP
18:00
90'
San Francisco II
Atlético Nacional
2- 3
18:00
'
Scunthorpe Utd.
Grimsby Town CC
POSTP
18:00
'
Lincoln City CC
TBC
POSTP
18:00
'
Boston United CC
TBC
POSTP
19:30
90'
Lionsbridge
Seacoast United Phantoms
3- 6
20:00
90'
Minnesota United II
Colorado Rapids II
1- 0
20:00
90'
KOSSA
Marist Fire
0- 0
20:00
90'
Junior Stars
Dublanc
8- 3
20:30
90'
Peoria
Michigan Bucks
1- 0
21:00
90'
Nadi
Navua
0- 0
21:00
90'
Universidad de Panamá
Árabe Unido II
3- 1
22:00
90'
TSS FC Rovers
Harbourside
4- 1
22:00
'
Kunié
Tiga Sport
POSTP
22:00
90'
Launceston United W
Glenorchy Knights W
1- 4
22:00
90'
Henderson Eels
Waneagu United
1- 1
22:00
90' + 30
Hibiscus Coast
Coastal Spirit
3- 4
22:00
90'
Wellington Olympic
Manurewa
4- 0
22:30
90'
Canberra Olympic U23
Yoogali U23
3- 0
22:30
90'
Oakleigh Cannons U23
Melbourne Knights U23
6- 2
22:45
90'
West Torrens Res.
Playford City Res.
2- 1
23:00
90'
Green Gully
Avondale FC
1- 6
23:00
90'
Woden Weston
Queanbeyan City
0- 4
23:00
90'
Adelaide Raiders Res.
Campbelltown City Res.
2- 4
23:00
'
Saint Louis
Ne Drehu
POSTP
23:00
90'
Auckland United
Melville United
1- 0
23:00
90'
Hamilton Wanderers
East Coast Bays
2- 2
23:00
90'
Tauranga City United
Western Springs
1- 4
23:00
90'
Rewa
Nadroga
8- 1
23:15
90'
South Adelaide Res.
MetroStars Res.
0- 1
23:15
90'
Western Strikers Res.
Blue Eagles Res.
2- 3
23:15
90'
Adelaide Cobras Res.
Cumberland United Res.
1- 0
23:15
90'
West Adelaide Res.
Fulham United Res.
5- 1
23:15
90'
Salisbury Unted Res.
Sturt Lions Res.
2- 0
23:45
90'
Vipers Res.
Adelaide Victory Res.
2- 2
00:00
90'
Brisbane Roar II
Gold Coast Knights
0- 1
00:00
90'
Kingborough United W
South Hobart W
1- 2
00:00
'
Horizon Patho
Gaïca
POSTP
00:15
90'
Launceston United U21
Glenorchy Knights U21
1- 3
00:15
90'
Wagga City Wanderers
Belconnen United
2- 5
00:30
'
Belmont Swansea
Wallsend
DELAYED
00:30
90'
Edgeworth Eagles
Lake Macquarie
4- 0
00:30
'
New Lambton
Newcastle Olympic
POSTP
00:30
'
Toronto Awaba
West Wallsend
DELAYED
00:30
90'
Clarence Zebras
Devonport City
0- 6
00:30
'
Magenta
Lössi
POSTP
01:00
90'
Oakleigh Cannons
Melbourne Knights
3- 1
01:00
'
Canberra White Eagles
Gungahlin Juventus
POSTP
01:00
90'
Brindabella Blues
ANU
0- 4
01:00
90'
Perth RedStar U20
Stirling Macedonia U20
3- 0
01:00
90'
Balcatta U20
Floreat Athena U20
1- 2
01:00
90'
Armadale U20
Inglewood United U20
1- 1
01:00
90'
Bayswater City U20
Western Knights U20
6- 0
01:00
90'
Perth U20
Olympic Kingsway U20
0- 3
01:00
90'
Langwarrin
Western United II
1- 2
01:00
90'
Bankstown City Lions
Hakoah Sydney City
2- 1
01:00
90'
Bulls Academy
SD Raiders
0- 4
01:00
90'
Doveton
Box Hill United
0- 0
01:00
90'
Boroondara - Carey
North Sunshine Eagles
3- 4
01:00
90'
Moreland Zebras W
Essendon Royals W
2- 3
01:00
90'
Calder United W
South Melbourne W
0- 4
01:00
90'
Melbourne City II
Bentleigh Greens SC
2- 1
01:00
90'
Canberra Olympic
Yoogali
0- 1
01:00
90'
Lautoka
Labasa
2- 1
01:15
90'
Adelaide City Res.
Croydon Kings Res.
0- 4
01:15
90'
Beograd Res.
Modbury Jets Res.
0- 2
01:30
90'
Green Gully U23
Avondale U23
2- 1
01:30
90'
South Adelaide Panthers
North Eastern MetroStars
1- 3
01:30
90'
Western Strikers
Adelaide Blue Eagles
1- 7
01:30
90'
Adelaide Cobras
Cumberland United
0- 1
01:30
90'
West Adelaide
Fulham United
1- 0
01:30
90'
Salisbury United
Sturt Lions
1- 2
01:30
90'
Adelaide Raiders
Campbelltown City
0- 1
01:30
90'
Monaro Panthers U23
O'Connor Knights U23
0- 3
01:30
'
AS Mont-Dore
Hienghène Sport
POSTP
02:00
90'
Bentleigh Greens W
Bulleen Lions W
1- 4
02:00
90'
Vipers
Adelaide Victory
3- 1
02:00
90'
Altona Magic U23
Moreland City U23
1- 0
02:00
90'
Otago University
Auckland City
1- 5
02:15
90'
Broadbeach United
SWQ Thunder
4- 1
02:15
90'
Adelaide Olympic Res.
Para Hills Knights Res.
1- 2
02:15
90'
Kingborough Lions U21
South Hobart U21
1- 6
02:30
90'
Launceston United
Glenorchy Knights
0- 7
02:30
90'
Cooks Hill United
Maitland
5- 0
02:30
90'
Port Darwin
Darwin Olympic
0- 2
03:00
90'
Valentine
Lambton Jaffas
3- 1
03:00
90'
Parramatta
Prospect United
5- 1
03:00
90'
Central Coast United
Gladesville Ryde Magic
7- 0
03:00
90'
Rydalmere Lions
Blacktown Spartans
6- 1
03:00
90'
Marconi Stallions U20
Sydney United U20
0- 3
03:00
90'
Hills United U20
St. George Saints U20
2- 2
03:00
90'
Perth RedStar
Stirling Lions
0- 3
03:00
90'
Balcatta
Floreat Athena
1- 1
03:00
90'
Perth Glory II
Fremantle City
0- 1
03:00
90'
Armadale
Inglewood United
4- 1
03:00
90'
Bayswater City
Western Knights
1- 2
03:00
90'
Siheung Citizen
Ulsan Citize
2- 0
03:00
90'
Kingsley
UWA Nedlands
0- 3
03:00
90'
Subiaco
Murdoch Uni Melville
0- 0
03:00
90'
Joondalup United
Mandurah City
2- 3
03:00
90'
Gosnells City
Cockburn City
2- 0
03:00
90'
Rockingham City
Sorrento
0- 3
03:00
90'
Ba
Suva
0- 0
03:30
90'
Sunshine Georgies
Eastern Lions
2- 0
03:30
90'
Adelaide Comets
Adelaide United ||
4- 2
03:30
90'
White City Woodville
Modbury Jets SC
3- 1
03:30
90'
Adelaide City
Croydon Kings
4- 0
03:30
90'
NWS Spirit
Sydney Olympic
1- 2
03:45
90'
Monaro Panthers
O'Connor Knights
2- 3
04:00
90'
Altona City
Essendon Royals
0- 4
04:00
90'
Centenary Stormers
Mt Gravatt Hawks
1- 4
04:00
90'
Mitchelton W
Brisbane City W
0- 3
04:00
90'
Shangyu Pterosaur
Guangxi Lanhang
1- 1
04:00
90'
Hunan Xiangtao
Shenzhen Juniors
0- 3
04:00
90'
Australia U19
Thailand U19
0- 1
04:15
90'
Peninsula Power
Olympic
3- 1
04:15
90'
Altona Magic
Moreland City
6- 3
04:15
90'
Sigma Olomouc B
Prostějov
0- 0
04:30
90'
Adelaide Olympic
Para Hills Knights
2- 1
04:30
90'
Northern Tigers
Nepean
4- 0
04:30
90'
Kingborough Lions
South Hobart
1- 4
05:00
90'
Guangxi Hengchen
Yichun Grand Tiger
1- 0
05:00
90'
Guangzhou E-Power
Quanzhou Yassin
8- 1
05:00
90'
Khimki 2
Orel
1- 0
05:00
90'
Dianella White Eagles
Gwelup Croatia SC
5- 5
05:00
90'
Dulwich Hill
Bonnyrigg White Eagles
1- 0
05:00
90'
Fraser Park
Stanmore Hawks
0- 4
05:00
90'
Marconi Stallions
Sydney United
2- 1
05:00
90'
Hurstville
Sydney University
2- 1
05:00
90'
Macarthur Rams
Dunbar Rovers
1- 1
05:00
90'
Hills Brumbies
St. George Saints
2- 3
05:00
90'
Yangon United
Sagaing United
1- 0
05:00
90'
Gyori ETO II
Komárom
1- 1
05:30
90'
Tammeka W
Tallinna Kalev W
1- 2
05:30
90'
Harju Jalgpallikool
Tabasalu
5- 1
05:30
90'
NWS Spirit U20
Sydney Olympic U20
3- 0
05:30
90'
Ho Chi Minh City II W
PP Ha Nam W
1- 1
05:30
90'
Ha Noi II W
GT Thai Nguyen W
0- 3
05:30
90'
I.S.P.E
Ayeyawady United
1- 0
05:30
90'
Police
Tollygunge
0- 0
06:00
90'
Albirex Niigata S
Tampine Rovers
2- 4
06:00
90'
Brunei DPMM FC
Young Lions
1- 3
06:00
90'
Hainan Star
Shanghai Port II
1- 1
06:00
90'
Anyang
Chungnam Asan
1- 0
06:00
90'
Daejeon Korail
Daegu II
1- 0
06:00
90'
Changwon City
Pocheon
0- 0
06:30
90'
Seongnam FC
Bucheon 1995
0- 1
06:30
90'
Uni Azzurri
Hellenic Athletic
0- 5
07:00
90'
FC Yenisey
Torpedo Moskva
0- 1
07:00
90'
Molodechno-DYuSSh 4
Energetik-Bgu Minsk
3- 3
07:00
90'
Chao Pak Kei
Benfica
0- 0
07:00
90'
Torpedo Miass
Khimik Dzerzhinsk
1- 4
07:30
90'
Ylöjärvi United
NoPS
0- 6
08:00
90'
Tartu Kalev
Pärnu
2- 1
08:00
90'
Paide U21
Tartu Welco
1- 2
08:00
90'
Elva
Flora II
1- 3
08:00
90'
Viimsi
Levadia II
1- 1
08:00
90'
IH Hafnarfjordur
Sindri
1- 3
08:00
90'
Trakai
Kauno Žalgiris II
4- 0
08:00
90'
Coimbra EC
Futgol U20
1- 3
08:00
90'
Zvezda St. Petersburg
Dinamo Vologda
1- 2
08:00
90'
Nosta
Nizhny Novgorod II
1- 0
08:00
90'
Lada Togliatti
Rubin Kazan' II
0- 0
08:00
90'
Weidenhausen
Wolfhagen
0- 0
08:00
90'
Eintracht Stadtallendorf
Rot-Weiß Walldorf
1- 3
08:00
90'
VfB Eichstätt
Karlburg
3- 2
08:00
90'
Deisenhofen
Türkspor Augsburg
0- 3
08:15
90'
Selangor
Pulau Pinang
4- 1
08:30
90'
Azam Tigers
FOMO
2- 2
08:30
90'
Indonesia U19
Malaysia U19
1- 0
08:30
90'
Chrobry Głogów
Nieciecza
0- 4
09:00
90'
Fluminense Academy
Botafogo Academy
1- 1
09:00
90'
Vasco da Gama Academy
CR Flamengo Academy
1- 0
09:00
89'
Nova Iguaçu
Portuguesa RJ Academy
1- 0
09:00
90'
Ilves-Kissat
VJS
4- 3
09:00
90'
MYPA 47
JäPS/47
4- 1
09:00
90'
NJS
FC Kiffen
2- 2
09:00
90'
PPJ Helsinki
PEPO
1- 1
09:00
90'
FC Vaajakoski
RoPS Rovaniemi
2- 1
09:00
90'
Kuala Lumpur City
Pahang
0- 0
09:00
90'
Orenburg II
Dinamo Kirov
1- 0
09:00
90'
Volna Kovernino
Krylya Sovetov Samara II
1- 3
09:00
90'
Madureira
Audax Rio U20
1- 0
09:00
90'
HJS
EBK
6- 0
09:00
90'
SexyPöxyt
Ilves II
0- 2
09:00
90'
Orsha
Bumprom
1- 0
09:00
90'
Fjardabyggd / Leiknir
Selfoss
0- 1
09:00
'
KajHa
PS Kemi
CANCL
09:00
90'
FC Tallinn
Tallinna Kalev II
2- 2
09:00
90'
JBK
GBK
2- 1
09:00
90'
Atlantis II
GrIFK
1- 1
09:00
90'
ToTe
FC Espoo
3- 2
09:00
90'
Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec
1- 2
09:00
75'
Lun Lok
Cheng Fung
0- 6
09:00
88'
Bernolákovo
Nová Dedinka
0- 2
09:00
90'
Fernwald
SV Unter-Flockenbach
3- 1
09:00
90'
1960 Hanau
Waldgirmes
4- 1
09:00
90'
Neumarkt Germany
ATSV Erlangen
3- 1
09:00
90'
Fortuna Regensburg
TSV Abtswind
1- 2
09:00
90'
Gebenbach
Würzburger FV
2- 2
09:00
90'
Türk Gücü Friedberg
Baunatal
3- 1
09:00
90'
SV Steinbach
Eddersheim
0- 2
09:00
90'
Samgurali
Gagra
0- 0
09:00
'
Meshakhte
FC Dinamo Batumi
POSTP
09:00
90'
Gareji
Samtredia
5- 0
09:00
90'
Sparta Praha Academy
Odense U19
1- 0
09:00
90'
Arenel Movers
CAPS United
2- 1
09:30
65'
Penrhiwceiber Rangers
Baglan Dragons
0- 0
09:30
'
Livingston United
Burntisland Shipyard
NS
09:30
67'
Guilsfield
Caersws FC
1- 1
09:30
64'
Holywell Town
Prestatyn Town
4- 0
09:30
69'
Mold Alexandra
Llandudno
2- 1
09:30
66'
Carmarthen Town
Goytre United
0- 1
09:30
73'
Cwmbran Celtic
Cambrian & Clydach
0- 3
09:30
67'
Llantwit Major
Trethomas Bluebirds
0- 0
09:30
'
Dunbar United
Lothian Hutchison
NS
09:30
'
Dundonald Bluebell
Penicuik Athletic
NS
09:30
'
Dunipace
St Andrews United
NS
09:30
'
Edinburgh University
Musselburgh Athletic
NS
09:30
'
Haddington Athletic
Glenrothes
NS
09:30
'
Hill Of Beath Hawthorn
Sauchie Juniors
NS
09:30
'
Luncarty
Tynecastle
NS
09:30
'
Whitburn Juniors
Jeanfield Swifts
NS
10:00
HT
MuSa
MaPS
3- 0
10:00
'
Gretna FC 2008
Albion Rovers
NS
10:00
HT
Volga Ulyanovsk
Dynamo Bryansk
1- 1
10:00
HT
Mashuk KMV
Metallurg Lipetsk
0- 1
10:00
HT
Slonim
ABFF U17
0- 0
10:00
HT
Forte Taganrog
Alaniya Vladikavkaz II
4- 0
10:00
HT
Dinamo Makhachkala
Angusht
0- 0
10:00
HT
Ogre United
SK Super Nova
1- 1
10:00
'
CSKA Moscow W
Yenisey W
NS
10:00
'
Chertanovo W
Zvezda 2005 W
NS
10:00
'
Dinamo Moskva W
Rostov W
NS
10:00
HT
Ægir
Haukar
1- 3
10:00
HT
JPS
Kraft
1- 2
10:00
'
Roi United
Villan Pojat
NS
10:00
'
Bad Tatzmannsdorf
Tobaj
NS
10:00
HT
Zagłębie Lubin II
Wieczysta Kraków
0- 0
10:00
HT
Lossiemouth
Clachnacuddin
0- 2
10:00
'
Wick Academy
Fraserburgh
NS
10:00
HT
Formartine United
Banks O Dee FC
0- 1
10:00
'
Forres Mechanics
Rothes
NS
10:00
'
Huntly
Strathspey Thistle
NS
10:00
'
Keith
Brechin City
NS
10:00
'
Brora Rangers
Turriff United
NS
10:00
'
Deveronvale
Inverurie Loco Works
NS
10:00
'
Kimberley Miners Welfare
Deeping Rangers
NS
10:00
'
Sleaford Town FC
Hucknall Town
NS
10:00
'
Wisbech Town
Lincoln United
NS
10:00
'
Newark Town
Ashby Ivanhoe
NS
10:00
'
Berwick Rangers
Linlithgow Rose
NS
10:00
'
Bo'ness United
Stirling University LFC
NS
10:00
HT
Broxburn Athletic
BSC Glasgow
2- 0
10:00
'
Edusport Academy
Gala Fairydean Rovers
NS
10:00
HT
Cowdenbeath
Tranent Juniors
1- 1
10:00
HT
East Kilbride
Civil Service Strollers
3- 0
10:00
'
Tamsweg
SV Schwarzach
NS
10:00
'
Easington Sports
March Town United
NS
10:00
'
Eynesbury Rovers
Hinckley AFC
NS
10:00
'
Oadby Town
St Neots Town
NS
10:00
'
Godmanchester Rovers
Bugbrooke St Michaels
NS
10:00
'
Histon
Sileby Rangers
NS
10:00
'
Baldock Town
Winslow United
NS
10:00
'
Biggleswade United FC
Tring Athletic
NS
10:00
'
Cockfosters
AFC Kempston Rovers
NS
10:00
'
Dunstable Town
Colney Heath
NS
10:00
'
Lutterworth Town
Northampton ON Chenecks
NS
10:00
'
Newport Pagnell Town FC
Yaxley FC
NS
10:00
'
Aylesbury
Arlesey Town
NS
10:00
'
FC Romania
Milton Keynes Irish
NS
10:00
'
London Lions
Potton United
NS
10:00
'
Shefford Town & Campton
Harpenden Town
NS
10:00
'
Wormley Rovers
Crawley Green
NS
10:00
'
Unterreichenbach
SC Feucht
NS
10:00
'
Bearsted
Stansfeld
NS
10:00
'
Corinthian
Lordswood
NS
10:00
'
Faversham Town
Glebe
NS
10:00
'
Fisher
Punjab United
NS
10:00
'
Hollands & Blair
Holmesdale
NS
10:00
'
Kennington
Tunbridge Wells
NS
10:00
'
Rusthall
Larkfield & New Hythe
NS
10:00
'
Snodland Town
Erith & Belvedere
NS
10:00
'
Merchweiler
Mettlach Merzig
NS
10:00
'
Kaufering
Memmingen II
NS
10:00
'
Brantham Athletic
Thetford Town
NS
10:00
'
Great Yarmouth Town
Long Melford
NS
10:00
'
Hadleigh United
Dereham Town
NS
10:00
'
Heacham
Walsham Le Willows
NS
10:00
'
Torpoint Athletic
Oldland Abbotonians
NS
10:00
'
Ivybridge Town
Bridgwater Town
NS
10:00
'
Paulton Rovers
Nailsea & Tickenham
NS
10:00
'
Saltash United
Brixham
NS
10:00
'
Shepton Mallet
Portishead Town
NS
10:00
'
Brislington
St Blazey
NS
10:00
'
Buckland Athletic
Welton Rovers
NS
10:00
'
Clevedon Town
Barnstaple Town
NS
10:00
'
Ilfracombe Town
Wellington AFC
NS
10:00
'
Kirkley & Pakefield
Ely City
NS
10:00
'
Mulbarton Wanderers
Woodbridge Town
NS
10:00
'
Soham Town Rangers
Harleston Town
NS
10:00
'
St Austell
Street
NS
10:00
'
Tadcaster Albion
Bottesford Town
NS
10:00
'
Thackley
Beverley Town
NS
10:00
'
Winterton Rangers FC
Handsworth Parramore
NS
10:00
'
Costa del Este II
Tauro II
NS
10:00
HT
Universitario II
Mario Mendez
0- 1
10:00
HT
Costa del Este
UDELAS
0- 1
10:00
'
Eccleshill United
Rossington Main
NS
10:00
'
Frickley Athletic
Pickering Town CFC
NS
10:00
'
Knaresborough Town
Hallam
NS
10:00
'
Parkgate
Goole
NS
10:00
'
Sutton Athletic
Whitstable Town
NS
10:00
'
VCD Athletic
Lydd Town
NS
10:00
'
FC Clacton
Barking
NS
10:00
'
Romford
Stanway Rovers FC
NS
10:00
'
Saffron Walden Town FC
Athletic Newham
NS
10:00
'
West Essex
Great Wakering Rovers
NS
10:00
'
White Ensign
Halstead Town
NS
10:00
'
Buckhurst Hill
Little Oakley
NS
10:00
'
Benfleet
Woodford Town
NS
10:00
'
Takeley
Ilford
NS
10:00
'
Frenford
Sawbridgeworth Town
NS
10:00
'
Hullbridge Sports
Stansted
NS
10:00
'
Gresley
Boston Town FC
NS
10:00
'
Heanor Town
Skegness Town
NS
10:00
HT
Schalding-Heining
Sonthofen
1- 0
10:00
'
Belper United
Melton Town
NS
10:00
'
Bourne Town
AFC Mansfield
NS
10:00
HT
Rodina Moskva II
Irtysh Omsk
1- 1
10:00
'
Loxwood
Bexhill United
NS
10:00
'
Midhurst & Easebourne
Lingfield
NS
10:00
'
Newhaven
Varndeanians
NS
10:00
'
Pagham
Crawley Down Gatwick
NS
10:00
'
Roffey
Wick
NS
10:00
'
Shoreham
Peacehaven & Telscombe
NS
10:00
'
Blyth Town
Newcastle Benfield FC
NS
10:00
'
Boro Rangers
Crook Town AFC
NS
10:00
'
Easington Colliery
North Shields FC
NS
10:00
'
Newcastle Blue Star
Marske United
NS
10:00
'
Padiham
Litherland Remyca
NS
10:00
'
Barnoldswick Town
Lower Breck
NS
10:00
'
Cheadle Town
Prestwich Heys
NS
10:00
'
St Helens
Abbey Hey
NS
10:00
'
Irlam
Stockport Town
NS
10:00
'
Longridge Town
Burscough
NS
10:00
'
Pilkington
Ramsbottom United
NS
10:00
'
South Liverpool
Charnock Richard
NS
10:00
'
Squires Gate
Bury
NS
10:00
'
West Didsbury & Chorlton
Glossop North End
NS
10:00
'
West Allotment Celtic
Shildon AFC
NS
10:00
'
West Auckland Town
Seaham Red Star
NS
10:00
'
Whitley Bay FC
Whickham
NS
10:00
'
Barton Town Old Boys
Albion Sports
NS
10:00
'
Crowborough Athletic
Petersfield Town
NS
10:00
'
Hassocks
Saltdean United
NS
10:00
'
Haywards Heath Town
Eastbourne United
NS
10:00
'
Horsham YMCA
Little Common
NS
10:00
'
Northallerton Town
Guisborough Town
NS
10:00
'
Penrith AFC
Birtley Town
NS
10:00
'
Redcar Athletic
Kendal Town
NS
10:00
'
Tow Law Town
Carlisle City
NS
10:00
'
Alemannia Haibach
Lichtenfels
NS
10:00
'
Dampfach
Frammersbach
NS
10:00
'
Fuchsstadt
Vatan Spor
NS
10:00
'
Mönchröden
Hain
NS
10:30
'
ÍH Hafnarfjörður
Augnablik W
NS
10:30
'
Nové Mesto nad Váhom
Tatran Krásno
NS
10:30
'
Rapid Feffernitz
Arnoldstein
NS
11:00
'
Kuban Holding
Legion Dynamo
NS
11:00
'
Dynamo Stavropol
Spartak Nalchik
NS
11:00
'
FC Reipas
FC Futura
NS
11:00
'
Sokol Saratov
KAMAZ Naberezhnye
NS
11:00
'
Górnik Łęczna
Stal Rzeszów
NS
11:00
'
Banga II
Atmosfera
NS
11:00
'
Breiðablik / A / Sm U20 W
Thór / KA U20 W
NS
11:00
'
Stroitel Kamensk-Shakht.
Rubin Yalta
NS
11:00
'
Keflavík U20 W
Tindastóll U20 W
CANCL
11:00
'
FC Ostrovets
Baranovichi
NS
11:00
'
Nart Cherkessk
Astrakhan
NS
11:00
'
Džiugas Telšiai
FK Panevėžys
NS
11:00
'
Tampere United 2
TP 49
NS
11:00
'
PKKU
OLS
NS
11:00
'
Thór
ÍBV
NS
11:00
'
Hutnik Krakow
Świt Skolwin
NS
11:00
'
Olimpia Elbląg
Jastrzębie
NS
11:00
'
FC Versailles 78
UNFP
NS
11:00
'
Croatia Salzburg
Bergheim
NS
11:00
'
Thalgau
UFC Hallein
NS
11:00
'
Annaberg-Lungötz
Elixhausen
NS
11:00
'
Lamprechtshausen
Wals
NS
11:00
'
Mauterndorf
St. Martin / T.
NS
11:00
'
USK Hof
Bürmoos
NS
11:00
'
Siezenheim
Hallwang
NS
11:00
'
Golling
Eugendorf
NS
11:00
'
Spartak Radôstka
K. Nove Mesto
NS
11:00
'
Trebatice
Castkovce
NS
11:00
'
Kostolne Kracany
Galanta
NS
11:00
'
Šoporňa
Slovan Duslo Šaľa
NS
11:00
'
Dolné Krškany
Nitra
NS
11:00
'
Lokomotíva Bánov
Tvrdošovce
NS
11:00
'
Partizán Ľubeľa
Mikuláš-Palúdzka
NS
11:00
'
Sedem Námestovo
Olympia Bobrov
NS
11:00
'
Kysučan Korňa
Cierne
NS
11:00
'
Púchov
Tatran Prešov
NS
11:00
'
OFK Malzenice
Futura Humenne
NS
11:00
'
Povazska Bystrica
Slovan Bratislava II
NS
11:00
'
Lenzing
SK Bruck
NS
11:00
'
Wald-Königsleiten
Maria Alm
NS
11:00
'
Stara Lubovna
FC ViOn
NS
11:00
'
Lokomotíva Zvolen
Petržalka akadémia
NS
11:00
'
FC Bayern Alzenau
Marburg
NS
11:00
'
Kamenná Poruba
OSK Rosina
NS
11:00
'
Vinohrad Čebovce
MFK Krupina
NS
11:00
'
Strečno
Attack Vrútky
NS
11:00
'
TJ Družstevník Bitarová
Teplička nad Váhom
NS
11:00
'
Weißenburg
Großschwarzenlohe
NS
11:00
'
Volna
FC Slutsk
NS
11:00
'
1860 Rosenheim
Sportfreunde Schwaig
NS
11:00
'
Družstevník Čečejovce
Perín
NS
11:00
'
Ispringen
CfR Pforzheim
NS
11:00
'
Wallstadt
VfB Eppingen
NS
11:00
'
Amicitia Viernheim
Türkspor Mannheim
NS
11:00
'
FSV Waldbrunn
Lauda
NS
11:00
'
Oberwittstadt
SG Auerbach
NS
11:00
'
Lam
Luhe-Wildenau
NS
11:00
'
Nördlingen
Unterhaching II
NS
11:00
'
IMT Novi Beograd
Radnički Kragujevac
POSTP
11:00
'
Großbardorf
DJK Bamberg
NS
11:30
'
Fjardab Höttur Leiknir W
HK W
NS
11:30
'
Sportist Svoge
Fratria
NS
11:30
'
Senkvice
Pezinok
NS
11:30
'
Kaplna
Kráľová pri Senci
NS
11:30
'
FC Topoľčany
Tovarníky
NS
11:30
'
Priechod
Badin
NS
11:30
'
Limbach
Domino
NS
11:30
'
Vrakuňa
Tomášov
NS
11:30
'
Jarovce Bratislava
Rusovce
NS
11:30
'
OFK Slovenská Ľupča
Hamsik Academy
NS
11:30
'
Ainet
TSU Matrei
NS
11:30
'
Faakersee
St. Jakob Rosental
NS
11:30
'
Penk
Gmünd
NS
11:30
'
St. Michael Lavanttal
St. Stefan
NS
11:30
'
Viktoria Viktring
Wölfnitz
NS
11:30
'
Wietersdorf
St. Veit / Glan
NS
11:30
'
Roznava
Sobrance Sobranecko
NS
11:30
'
Slavia Prague U19
West Ham United U19
NS
11:30
'
Pécsi MFC
Dunaföldvár
NS
11:30
'
Grafenstein
Völkermarkt
NS
11:30
'
Griffen
Wolfsberg
NS
11:30
'
Malta
Seeboden
NS
11:30
'
Moosburg
Sirnitz
NS
11:30
'
Nötsch
Maria Gail
NS
11:30
'
Oberglan
ATUS Ferlach
NS
12:00
'
FC Strogino Moscow
Kvant
NS
12:00
'
Sigma
North Toronto Nitros
NS
12:00
'
Municipal Mejillones
Chimbarongo FC
NS
12:00
'
KuPS Ak.
KPV Kokkola
NS
12:00
'
Rostov II
Druzhba
NS
12:00
'
Mārupe
Riga FC II
NS
12:00
'
Völsungur
Reynir
NS
12:00
'
Tindastóll
KH
NS
12:00
'
Smári W
Dalvík / Reynir W
NS
12:00
'
KV
Magni
NS
12:00
'
Eintracht Münchberg
Bayern Hof
NS
12:00
'
St. Gallen
Kindberg-Mürzhofen
NS
12:00
'
Future Stars
Unity ON
NS
12:00
'
Neufeld an der Leitha
SK Pama
NS
12:00
'
Gols
SC/ESV Parndorf
NS
12:00
'
Kittsee
SC Neusiedl am See 1919
POSTP
12:00
'
Wulkaprodersdorf
Steinbrunn
NS
12:00
'
CSKA Sofia
Hebar 1918
NS
12:00
'
Oberdorf
Neuberg
NS
12:00
'
Minihof-Liebau
Kirchfidisch
NS
12:00
'
Mattersburg 2020
Horitschon
NS
12:00
'
Oberpetersdorf
SV Rohrbach
NS
12:00
'
Berndorf
ASV Salzburg
NS
12:00
'
Rothenthurn
Lendorf
NS
12:00
'
Lokomotivi Tbilisi
Telavi
NS
12:00
'
Reichenbach
Nöttingen
NS
12:00
'
St. Peter / Wimberg
St. Martin i.M.
NS
12:00
'
Östringen
Bilfingen
NS
12:00
'
Passau
Burglengenfeld
NS
12:00
'
Krasnodar II
FC Murom
NS
12:00
'
FT Schweinfurt
Rimpar
NS
12:00
'
Team Helm
Maardu
NS
12:30
'
Chernomorets Novorossiysk
FC Ural
NS
12:30
'
IA Potencia
Huracán
NS
12:30
'
Nußdorf
Rapid Lienz
NS
12:30
'
Preitenegg
St. Andrä
NS
12:30
'
Gurnitz
Wörthersee / Pörtschach
NS
13:00
'
Kormákur / Hvöt
KF
NS
13:00
'
Radstadt
Mühlbach / Hkg.
NS
13:00
'
Slavia Mozyr
MKK-Dnepr
NS
13:00
'
Selfoss U20 W
ÍBV / Grindavík U20 W
NS
13:00
'
Harrowby United
Eastwood Community
NS
13:00
'
Salzburger AK
Seekirchen
NS
13:00
'
OFK Pirin
Strumska slava
NS
13:00
'
Etar
FK Minyor Pernik
NS
13:00
'
Eberau
Deutschkreutz
NS
13:00
'
Saudi Arabia
Elche U20
NS
13:00
'
Dunav 2010
Nesebar
NS
13:00
'
Lovech
Spartak Pleven
NS
13:00
'
Mondsee
Union Vöcklamarkt
NS
13:00
'
Isle of Man
Chadderton
NS
13:35
'
Warta Poznań
Wisla Plock
NS
13:45
'
Volta Redonda
Boavista U20
NS
13:45
'
Sampaio Corrêa RJ U20
Bangu
NS
14:00
'
Inter de Minas
Cruzeiro Academy
NS
14:00
'
Patriotas FC
Coritiba Academy
NS
14:00
'
Durazno FC
Rocha FC
NS
14:00
'
Íbis SC
Vera Cruz
NS
14:00
'
Zumbi EC
CRB
NS
14:00
'
Betim U20
Santarritense U20
NS
14:00
'
Grapiuna Itabuna
Colo Colo
NS
14:00
'
Juventus CE U20
Santa Cruz CE U20
NS
14:00
'
Alvinegro U20
CA Cearense U20
NS
14:00
'
Aliança U20
Ceará Academy
NS
14:00
'
Fylkir / Afturelding U20 W
Thór / KA II U20 W
NS
14:00
'
Hercílio Luz
Barra SC U20
NS
14:00
'
Itapipoca U20
Fortaleza SC Academy
NS
14:00
'
Sportivo Bella Italia
Parque del Plata
NS
14:00
'
Salus
Artigas
NS
14:00
'
Huracán Buceo
Basáñez
NS
14:00
'
Vitória das Tabocas
Centro Limoeirense
NS
14:00
'
SC Scarborough
Serbian White Eagles
NS
14:00
'
Aymorés
Betim
NS
14:00
'
Independente Atalaia U20
Jaciobá AC
NS
14:00
'
Crvena Zvezda
Mladost Lučani
NS
14:00
'
Jedinstvo Ub
Partizan Beograd
NS
14:00
'
Železničar Pančevo
Napredak
NS
14:15
'
Slavia Sofia
PFC Ludogorets
POSTP
14:30
'
Luis Ángel Firpo U20
Platense U20
NS
15:00
'
Villarreal Academy
Uruguay
NS
15:00
'
Rio Branco SC
Paraná Clube
NS
15:00
'
Iguatu U20
Icasa U20
NS
15:00
'
Ipojuca
Cabense
NS
15:00
'
Alianza II
Panamá City
NS
16:00
'
Constitución Unido
Santiago City
NS
16:00
'
Municipal Salamanca
Club Deportes Quillón
POSTP
16:00
'
Broki
Notch
NS
16:00
'
Transvaal
Voorwaarts
NS
16:00
'
Inter Moengotapoe
PVV
NS
16:00
'
Toronto Falcons
Hamilton City
NS
16:00
'
Metropolitan FA
SWA Sharks
NS
16:00
'
Alianza U20
Municipal Limeño U20
NS
17:00
'
Valencia CF Academy
Argentina
NS
17:00
'
Champions Academy
Sporting SM II
NS
17:00
'
Los Santos
Herrera II
NS
17:00
'
Veraguas II
Bocas
NS
17:30
'
Atlético Pantoja
Defence Force
NS
Czech Cup
04:15
90'
Kuřim
Vrchovina
4- 1
04:30
90'
Skaštice
Český Brod
0- 4
10:30
25'
Břidličná
Jiskra Rýmařov
0- 2
11:00
'
Nový Jičín
Vratimov
NS
11:30
'
Bzenec
Sokol Lanžhot
NS
11:30
'
Havlickuv Brod
Slovan Rosice
NS
11:30
'
Sokol Čechovice
HFK Olomouc
NS
11:30
'
MILO Olomouc
Start Brno
NS
12:00
'
Žďár nad Sázavou
Blansko
NS
Sudbadischerpokal
09:30
'
Türk Spor Neu-Ulm
Ravensburg II
NS
09:30
'
Wittendorf
Young Boys Reutlingen
NS
09:30
'
Hohentengen
Ravensburg
NS
09:30
'
Ehingen
Mengen
NS
09:30
'
Maichingen
Spfr. Dorfmerkingen
NS
09:30
'
Crailsheim
Heilbronn 96/18
NS
09:30
'
Löchgau
Backnang
NS
09:30
'
Pflugfelden
Waiblingen
NS
09:30
'
Croatia Bietigheim
Fellbach
NS
09:30
'
Sindelfingen
VfR Aalen
NS
09:30
'
Waldhausen
Böblingen
NS
09:30
'
Nagold
Frommern
NS
09:30
'
Trossingen
Nehren
NS
09:30
'
Schwenningen
Straßberg
NS
09:30
'
Croatia Reutlingen
Zimmern
NS
10:00
'
Löffingen
FC Neustadt
NS
10:00
'
Stetten
Lörrach-Brombach
NS
10:00
'
Aasen
DJK Donaueschingen
NS
10:00
'
Konstanz-Wollmatingen
Pfullendorf
NS
10:00
'
Konstanz / Egg
Singen
NS
10:00
'
Seelbach
Oberkirch
NS
10:00
'
Schutterwald
Hofstetten
NS
10:00
'
SV Sasbach
Hügelsheim
NS
10:00
'
Gundelfingen / Wildtal
Rot Weiß Stegen
NS
10:00
'
Wasser-Kollmarsreute
Herbolzheim
NS
10:30
'
Mietingen
Berg
NS
11:00
'
SSG Ulm
Wangen
NS
11:00
'
Tennenbronn
Pfaffenweiler
NS
11:15
'
Au am Rhein
Sinzheim
NS
11:30
'
Oppenau
Bühlertal
NS
11:30
'
Riedlingen
Türkgücü Ulm
NS
Estonian Cup
10:00
'
Vastseliina Tannem
Tabasalu Ulasabat
NS
Belgian Cup
12:00
'
Corbion
Longlier
NS
12:00
'
Brasschaat
Punt-Larum
NS
12:30
'
Hedes
DT Borsbeke
NS
12:30
'
Sassport Boezinge
Sparta Heestert
NS
13:00
'
Waterloo
US d' Ophain
NS
13:00
'
Unico Tongeren
Racing Peer
NS
13:00
'
Linkhout
Weerstand Koersel
NS
13:00
'
Weerstand Koersel II
Veldwezelt
NS
13:30
'
Antonia
Witgoor Sport
NS
13:30
'
Huldenberg
Wolvertem Merchtem
NS
13:30
'
KFC Eksel
Turkse Rangers
NS
14:00
'
Chevetogne
Evelette-Jallet
NS
14:00
'
Standard Bouillon
Aye
NS
14:00
'
Nassogne
Chaumont
NS
14:00
'
Mol
Sporting Tisselt
NS